Projektujemy z myślą o przyszłości

Nasze rekomendacje opieramy na trzech filarach stanowiących solidną podstawę dla sukcesu naszego projektu. Jest to skrupulatna analiza Twoich potrzeb, dostępnych danych i preferencji konkretnych grup użytkowników. W połączeniu z najnowszymi trendami oraz kierunkami rozwoju produktów i usług tworzymy dla naszych klientów rozwiązania, które będą służyły im dłużej niż kolejny rok budżetowy.

Modułowy i elastyczny proces

Mamy świadomość, że każdy projekt rządzi się swoimi prawami. Metodyka pracy UX wskazuje konkretne fazy projektowe, w ramach których stosujemy moduły pozwalające dostosować naszą usługę do Twoich potrzeb.

Services process BB8 Studio

Nasze usługi

Moduły naszego procesu stanowią niezależne usługi. Do każdej z nich zatrudniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, w partnerstwie z którymi dopieścisz swój produkt.

Briefing

We współpracy z klientem tworzymy szczegółowy brief, w oparciu o który dobieramy odpowiednie moduły naszych usług. W tym wypadku najważniejszy jest cel projektu, jak najlepsze poznanie biznesu stojącego za Twoim produktem oraz określenie grup użytkowników, dla których będziemy tworzyć doświadczenia.

Eksploracja i analiza

Benchmarki i rozwiązania konkurencji stanowią dla nas podstawę dla pracy strategicznej i koncepcyjnej. Szczegółowa analiza pozwala nam wyłuszczyć wady i zalety dotychczasowych rozwiązań. To oraz bezpośrednia praca z użytkownikami reprezentującymi grupę docelową produktu, pozwala nam stworzyć wyjściowe rekomendacje dla opracowania oryginalnych i skutecznych rozwiązań.

Research
Interviews
Expert audit
Product
+5

Strategia i taktyka

Każdy punkt styku z Twoim produktem to miejsce, gdzie może dziać się magia. Dbamy więc, by reprezentować holistyczne podejście do budowanych doświadczeń przygotowując szczegółowy plan realizacji zebranych potrzeb.. Znając strategię jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią taktykę. W tym celu tworzymy scenariusze i diagramy obrazujące koncepcję doświadczenia oferowanego przez Twój produkt. Preferujemy pracę z klientem, organizując stacjonarne lub zdalne warsztaty.

Discovery
Warsztaty
Consumer Journey
Persony

Design concept

Na podstawie analizy Twojej marki jesteśmy w stanie opracować lub dopieścić Twoją komunikację wizualną.

Analiza brandu
Moodboarding
Design concept

UX & UI design

Wspólnie z naszymi ekspertami stworzysz prototypy w doskonały spsób obrazujące Twój produkt. W tym celu dopracujemy odowiednie makiety funkcjonalne na wybranym poziomie szczegółowości, od prostych szkiców do opartych o design systemy gotowych do wdrożenia layoutów. Praca z prototypami pozwala nam przeprowadzać badania jakościowe w celu weryfikacji przyjętych koncepcji doświadczenia użytkownika.

Badania
UX Design
UI Design system
UX Writing

Wsparcie wdrożenia i uruchomienia

Wesprzemy i doradzimy jakich dostawców wybrać, o jaką technologię oprzeć wdrożenie. Pomożemy wdrożyć projekt w oparciu o technologię no-code lub będziemy konsultować wdrażanie naszych rozwiązań.

Wsparcie developerów
Testy
No-code

Optymalizacja i rozwój

Zarówno nasze produkty jak i te już istniejące podlegają ciągłej ewolucji. Rozumiejąc to jesteśmy w stanie je testować, analizować i konsultować ich rozwój.

Audyt po wdrożniu
Testy A/B
Doradztwo
Rozwój projektu