Wykorzystujemy doświadczenie by patrzeć w przyszłość

Nasz zespół tworzą osoby o dużym doświadczeniu, pochodzące z różnych miast, środowisk i kultur. Daje nam to dużą różnorodność w podejściu do zagadnień projektowych, ale też codziennych problemów. To co nas łączy, to radość z tworzenia nowych, użytecznych i pięknych produktów cyfrowych.

Doświadczenie

Każdy z produktów powstaje przy użyciu odpowiedniego procesu. wybierzemy go dla ciebie tak by spełnił ... A good interface starts with a good concept. Każdy z produktów powstaje przy użyciu odpowiedniego procesu. wybierzemy go dla ciebie tak by spełnił. Każdy z produktów powstaje przy użyciu odpowiedniego procesu. wybierzemy go dla ciebie tak by spełnił ... A good interface starts with a good concept. Każdy z produktów powstaje przy użyciu odpowiedniego procesu. wybierzemy go dla ciebie tak by spełnił.

Image Team BB8 Studio

6 lat

Działamy na polskimi zagranicznym rynku

80+

Zrealizowanych projektów

31

Klientów portfolio

42

Produkty w ofercie

Rozwój

Dobierając członków do zespołu szukamy osób, które oprócz kompetencji w projektowaniu uzupełnią zespół o dodatkową wiedzę i doświadczenie, ale również podzielają nasze zainteresowania. Zależy nam na poszerzaniu horyzontów i nowych punktach widzenia.

Jacy jesteśmy poza tym?

Jesteśmy otwarci na nowości, lubimy nietypowe, innowacyjne rozwiązania, chętnie testujemy nowe rzeczy, narzędzia i aplikacje

Jesteśmy geekami

Kochamy zwierzęta (każdy z nas ma przynajmniej jedno)

Gramy i inspirujemy się grami przy projektowaniu

Rozwijamy swoje pasje i staramy się mieć na nie czas