Poznaj nasze podejście do projektów

Projektujemy opierając się na potrzebach użytkownika, wymaganiach biznesowych oraz efektywności proponowanych rozwiązań. Te elementy łączymy w modułowym procesie, który możemy elastycznie dopasować do specyfiki i wymagań projektu. Stawiamy na efektywność.

Approach image BB8 Studio

Nasze podejście a proces

Services process BB8 Studio

Modułowy proces

Pracujemy w elastycznym procesie, który pozwala dopasować się do specyfiki danej realizacji. Stosujemy elementy metodyki agile, aby osiągnąć optymalną efektywność prac.

Śledzimy trendy i wykorzystujemy je w naszych projektach

Obserwujemy rynek i przewidujemy nadchodzące trendy i oczekiwania. Pozwala nam to proponować innowacyjne rozwiązania i techniki, które wyróżniają tworzone przez nas aplikacje.

Koncentrujemy się na celu

Podstawą każdego rozwiązania biznesowego są cele, które powinien spełniać. Projektując koncentrujemy się na dostarczeniu oczekiwanego rezultatu biznesowego przy zachowaniu wysokiej użyteczności produktu.

Pamiętamy że interfejs jest dla użytkownika

Dokładnie określamy potrzeby użytkowników, aby zaproponować najlepsze rozwiązania i funkcjonalności. Wykorzystujemy nowoczesne techniki projektowe i badawcze, aby jak najlepiej zrozumieć użytkowników.

Usprawniamy pracę dzięki Design System

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i narzędzi, aby usprawnić pracę developerów tworzących projektowane przez nas produkty. Stworzyliśmy unikalne narzędzie Design Systemu, które ułatwia i optymalizuje pracę zespołów developerskich.