Wsparcie wdrożenia i uruchomienia

Wesprzemy i doradzimy jakich dostawców wybrać, o jaką technologię oprzeć wdrożenie. Pomożemy wdrożyć projekt w oparciu o technologię no-code lub będziemy konsultować wdrażanie naszych rozwiązań.

Wybór technologii

Służymy pomocą, jeśli nie masz pewności jaką technologię wybrać do wdrożenia projektowanego rozwiązania. Wspólnie rozważymy wszystkie za i przeciw, i wypracujemy wybór najlepszy w założonym czasie i budżecie.

Pomoc w wyborze dostawców

Wybór odpowiedniego dostawcy  jest równie ważny, co wybór samej technologii wdrożenia. Pomożemy w wyselekcjonowaniu dostawców i wybraniu najlepszego dla naszego projektu.

Konsultacje wdrożeniowe

Wspieramy prace developerów podczas realizacji prac programistycznych i wdrożeniowych. Bierzemy udział w spotkaniach zespołów, pomagamy w organizacji projektu, dostarczamy niezbędne materiały oraz w razie potrzeby modyfikujemy projekty zgodnie z uwagami developerów.

Wdrożenie no-code

Możemy wdrożyć projekt przy wykorzystaniu technologii no-code. Najchętniej korzystamy z WebFlow - tak zbudowaliśmy między innymi nasz serwis. Nasze wdrożenie w no-code to pewność, że projekt będzie wyglądał i działał dokładnie tak, jak go zaprojektowaliśmy.

Kolejna faza projektu:

arrow-right

Button